RSS
wtorek, 11 sierpnia 2015
Wakacje trwają, upał też :)

Witajcie Kochani!

Baaaaaaaaaaaaaaardzo długo sie nie odzywałem, ale u nas życie toczy się na wariackich papierach. Wiele się wydarzło rzeczy pozytywnych, wiele innych (mam nadzieję, że równie pozytywnych) ma się wydarzyć. Z tych mega pozytywnych, które już były a cieszą wciąż, jest fakt, że urodziła mi się kuzynka Iga. Dokładnie to Ciocia Ją urodziła, ale podobno można mówić w ten sposób - się urodziła.

 

Iga-nasza nowa Kuzynka

 

Igusia jest pięknym brzącem, jednak jak każdy brząc potrzebuje ciszy, spokoju, suchych pieluch i mleka, zatem życzymy Jej tego wszystkiego serdecznie. A Cioci i Wujkowi wielu przespanych nocy.

 

Niedawno odbyło się moja Wakacyjna Wyprzedaż Garażowa. Udało się zebrać około 400 zł !!!!! Wszystkim Darczyńcom i Kupującym dziękuję za pomoc w zbiórce pieniędzy na terapie moją i Kuby. Ale to nie koniec atrakcji - Wyprzedaż trwa nadal. A na niej .....

 

 

CENTRUM TERAPII MOWY

 

 

 SPOTKANIE Z LOGOPEDĄ !!!!!! Tak, tak, to wcale nie są żarty. Olsztyńska Logopedka Sylwia Kawałko podarowała na GWG swój czas, doświadczenie i chęci. Otóż będzie można wylicytować spotkanie z terapeutą. Czy takie spotkanie jest ważne ? No chyba nie muszę Was o tym przekonywać. Dobry logopeda potrafi wykryć wszelkie nieprawidłowości językowe, ale nie tylko. Podpowie w co się bawić i jak, ułoży program rozwoju wszelakiego i posłucha Rodzica. Dobry logopeda jest wiecej wart niż dyplomowany psychoanalityk. 

 

Moja nowa Przyjaciółka tak pisze o sobie 

 

Mieszkam w Olsztynie. Od wielu lat pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi z potrzebą terapii logopedycznej. Możliwość kontaktu z pacjentem to najważniejszy element mojej pracy, a indywidualne podejście do osoby cenię sobie najbardziej. Moja praca jest moją pasją, którą staram się rozwijać i udoskonalać każdego dnia.

           Zdobycie zawodu logopedy to dla mnie cel, który postawiłam sobie już na początku studiów pedagogicznych. Praca ta wymaga wiele energii, ciągle stawia mi nowe wyzwania i zmusza do poszukiwań. Uwielbiam kontakt z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi pacjentami. Praca moja to ciągła dynamika i rozwój co powoduje u mnie chęć dalszego poznawania nowych metod pracy z pacjentem.

(http://www.logopeda-olsztyn.com.pl/index.php?p=1_6_o-mnie)

 

Powiecie - e, chwali się, żeby klientów zdobyć. A właśnie, że nie. Poznałem Ciotkę i do tego opisu mogę dodac kilka nowych przymiotników - kochana, empatyczna, szalona i jednocześnie spokojna. Sami powiedzcie, kto przy zdrowych zmysłach w dzisiejszych czasach poświęca sie tak dla obcych dzieci ?! No dla swoich to jeszcze rozumiem, ale obce....

To jest pierwszy przypadek w moim życiu, że Ktoś podarowuje mi tak wiele. Swoje doświadczenie i samego siebie. Cioci Sylwii BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY.

 

Aukcja, na której jest możliwość spotkania się z Logopedą, znajduje się na moim Allegro http://charytatywni.allegro.pl/gwg-spotkanie-zajecia-z-logopeda-sylwia-kawalko-i2117343

 

aukcja

 

Zapraszamy - ja, Kuba, rodzice i Ciotka też :)))

 

zaproszenie do licytacji

 

 

Kochani, uważajcie na upały, noście czapki i duuuuuuuuuuuuuużo pijcie (wody oczywiście). I do kolejnego napisania :)

 

Wasz wakacyjny Grześ

 

PS. A Wszystkich, którzy chcą bardziej poznać Ciocię Sylwię, zapraszam na stronę http://www.logopeda-olsztyn.com.pl/. 

1% małe zdjęcie