RSS
niedziela, 31 sierpnia 2014
Rocznica bloga

Witajcie Kochani!

Dawno nie pisałem, ale powiem Wam szczerze, że nie miałem jak. Mama dorwała się do komputera i ja już nie miałem jak pisać. A co robiła mama - jak zwykle, wystawiała GWG.

 

GWG

 

Nasze aukcje ruszają już jutro i będą trwały 2 tygodnie. Do tej pory mama wystawiła rzeczy na prawie 200 aukcjach, a jeszcze trochę rzeczy zostało do wystawienia. Ma jeszcze trochę czasu, są szanse, że wystawi wszystko.

Gdybyście juz dzisiaj chcieli wiedzieć, co takiego trafiło na Wyprzedaż to zapraszam tu https://www.facebook.com/events/253858731474134/?fref=ts. 

 

Ale ja dzisiaj nie o tym chciałem pisać. Dzisiaj chciałem Wam podziękować, że jesteście ze mną i moimi problemami juz 4 lata. 4 lata temu szedłem do 1 klasy, teraz idę do 5. Wiele się przez te kilka lat zmieniło, ja dorosłem, Kuba dorósł, mama nam posiwiała. Kuba 4 lata temu był malutkim dzieciakiem, a teraz....od jutra będzie 100% przedszkolakiem.

I właśnie po to, by Wam podziękować za Waszą obecność i życzliwość, dobre słowa oraz czytanie moich wypocin przygotowałem niespodziankę. 

 

30% rabatu

 

Tylko dzisiaj możecie kupić Gadośki z 30% rabatem. Wystarczy wejść tu http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=Gado%C5%9Bki&bmatch=seng-v6-4-default-0827, coś wybrać i kupić. A w wiadomości napisać 4 urodziny bloga i przy zapłacie za Gadośki odliczyć 30%. I już. Mama wyślę Wam Gadośki.

Mam nadzieję, że podoba Wam się niespodzianka :)

 

A teraz juz muszę kończyć, bo mama musi powystawiać rzeczy na Wyprzedaż. 

 

pozdrawiam

Grześ

02:22, ja-olsztyn32
Link Dodaj komentarz »
1% małe zdjęcie