RSS
wtorek, 02 czerwca 2015
PODZIĘKOWANIA

Witajcie Kochani!

Znowu nadaję, powoli wychodzimy z chorób wszelakich i wracamy do żywych. Niby katar i ciut stanu podgoraczkowego to nie choroba, ale skutecznie umie popsuć człowiekowi życie. Kuba ma chyba największą absencję w przedszkolu, ja podobnie w szkole. Ale to nic, pozbywamy się zarazy i wracamy do żywych.

 

Dzisiejszy wpis będzie o podziękowaniu.

 

u logopedy

 

Przede wszystkim chciałem podziękować Wszystkim Darczyńcom, którzy przekazali 1% na moją rzecz w zeznaniu rocznym. Dzięki tym pieniądzom (które wpłyną na moje subkonto w listopadzie) będę mógł opłacić zajęcia logopedyczne, Integracji Sensorycznej i wiele innych. BARDZO Wam dziękuję.

 

 

 GWG zdjecie

 

Jakiś czas temu skończyło się moje GWG. Bardzo dziękuję Uczestnikom i Darczyńcom, udało się zebrać 344 zł. To właśnie dzieki Wam rodzicom będzie łatwiej, bo już za prawie 5 zajęc SI nie muszą płacić, zapłaci nasza Fundacja. DZIĘKUJĘ.

 

Jakiś czas temu mama zwróciła się do firmy angella (http://www.agnella.pl/) z pytaniem czy mogliby przekazać nam, mnie i Kubie, próbek swoich dywaników do zabaw sensorycznych. Na odpowiedź nie trzeba było czekać długo, Firma spisała sie na medal i przysłała cały kartonik dywaników. Mówię Wam, dywaniki są SUUUUUUUUUUUUPER, mięciutkie i szorskie, kolorowe i szare, cała gama kolorystyczno-dotykowa. Razem z Kubą bawimy się na nich w domu. 

A tutaj zamieszczam Wam ciut zdjęć zabaw na dywanikach, z zajęć Kuby na Integracji Sensorycznej. Pomyslałem sobie, że ten nasz prezent lepiej widać w pięknych salach SI niż w naszym M pół.

 

 terapia Kuby terapia Kuby

terapia Kuby

terapia Kuby terapia Kuby

terapia Kuby

terapia Kuby terapia Kuby

terapia Kuby

terapia Kuby terapia Kuby

 

Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i Kuby Firmie angella za cudowny prezent, a w szczegółności Pani Dorotce J.za jej dobre serduszko i chęć pomocy.

 

Kochani! Mamy wielu cudownych Przyjaciół, którzy pomagają nam na co dzień. O kolejnych napiszę Wam kiedy indziej. Wszystkim Wam bardzo dziękuję, bez Was nasza terapia nie byłaby taka efektywna. DZIĘKI.

 

Wasz Grześ

1% małe zdjęcie