RSS
piątek, 24 grudnia 2010
WESOŁYCH ŚWIĄT

Kochani! I w końcu się doczekałem-dziś wieczorem przychodzi do mnie Mikołaj (mam nadzieję). Cały rok byłem bardzo grzeczny, więc chyba zasłużyłem na prezent?!
Życzę Wam by do Was też przyszedł Mikołaj, by zostawil Wam mnóstwo prezentów, byście spędzili te Święta w miłym i rodzinnym gronie
Korzystając z okazji składam specjalne świąteczne życzenia:
Pani Mai, żeby nadal uczyła mnie z taką pasją jak do tej pory
Pani Małgosi, żeby w końcu nauczyła mnie przeklinać:)
Sabinie, żeby pozwalała mi na robienie wszystkiego podczas zajęć z SI
Wasz Grześ

życzenia

05:06, ja-olsztyn32
Link Dodaj komentarz »
sobota, 11 grudnia 2010
Integracja Sensoryczna trwa...

Moja Sabina (rehabilitanka z SI) przyjmuje nas we własnym gabinecie. Bardzo mi się miejsce podoba, jest cicho, podczas ćwiczeń jestem tylko ja , nikt nie krzyczy, nie przewala się tlum ludzi - słowem sielanka. Co prawda Mama troche narzeka jak tam wchodzimy, bo to 2 piętro, ale za to ja jestem zawsze pierwszy na zajęciach.
Moje zajęcia wyglądają podobnie jak w Reho-landii, tu też staram się rządzić:), ale Sabinka się nie daje i czasem muszę się po prostu podporządkować. Tu też są masażyki, tory przeszkód, ukladanki, ćwiczenia na koncentrację.
Ćwiczenie równowagi na początku było trudne, pomagała mi Sabina, ale obecnie śmigam jak złoto.
Najbardziej jednak lubię zabawy w tunelu. Można się w nim schować, poskakać czy nawet dać się wymasować. A i tak jest najfajniej jak mnie Sabina przeciąga w tym tunelu.
Sami widzicie, że ja fajnie spędzam czas. Szkoda tylko, że w domu nie mamy takich fajnych zabawek jak ma Sabina. Grześ

równowagatunel

1% małe zdjęcie