Blog > Komentarze do wpisu
Nowy rok szkolny 2018/2019

Witajcie Kochani!

Wakacje minęły szybko i czas wracać do szkolnych ławek. No prawie. Bo u nas wakacje były wytężone i bardzo pracowite - tak do końca to nie wiedzieliśmy jak i gdzie będziemy chodzić czy nie chodzić do szkoły. To jest długa historia, ja o wszystkim nie wiem, bo podobno jestem jeszcze dzieckiem i polityką nie muszę się zajmować. Najważniejsze jednak wiem - NIE CHODZĘ DO SZKOŁY. Nie, muszę się uczyć. Podobnie zresztą jak Kuba - ale nie w szkole.

Nigdy nie wiedziałem, że tak można - uczyć się w domu. Ale można. Razem z Kubą realizuję EDUKACJĘ DOMOWĄ. W skrócie to jest tak, wstajemy później niż inne dzieci, chodzimy na spacery, uczymy się tego co chcemy (o ile to jest tożsame z wizją mamy, ale jakoś ją przekonamy) i nie tracimy czasu na dojazdy do szkoły. 

Za nami dopiero pierwszy dzień i pobudka o strasznej godzinie - 8 rano, ale poza tym bardzo nam się z Kubą to podoba. Ciekawe czy będziemy takiego samego zdania jak nam się rodzicielka rozhula z naszą edukacją. Wyjdzie w praniu :).

 

witaj nowy roku szkolny

 

Póki co korzystamy z uroków edukacji domowej i początek roku szkolnego przywitaliśmy na polu, w krótkich spodenkach i z uśmiechem na twarzy. Obyśmy obecny rok szkolny kończyli podobnie - czego i Wam życzę.

 

Grzegorz 

wtorek, 04 września 2018, ja-olsztyn32
Tagi: szkoła

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Monika, *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2018/10/04 20:58:35
Jakaś moda na ED zapanowała na blogach . Napisz Grzesiu czemu taką decyzję podjeliście? Nie tęskni się Wam do dzieciaków ? Cały czas z mamą to może człowiekowi dać w kość. Które klasy przerabiacie? Ty chyba kończysz gimnazjum, a Kuba?
-
2019/03/07 17:03:13
Przenosicie się gdzieś w związku z likwidacją blox?
1% małe zdjęcie