Blog > Komentarze do wpisu
Pożegnanie lata

Witajcie Kochani!

Za oknem coraz zimniej, mama każe nam chodzić już w kurtkach i pewnie niedługi kupi nam buty zimowe. Nie lubię takiej pogody. Ale staram się znaleźć plusy takowej - kolorowe liście, kałuże do skakania, ludziki z kasztanów i żołędzi. Jednak zanim nastanie jesień, trzeba było pożegnać lato.

Mama ma koleżankę - porównywanie szalona jak moja rodzicielka. I otóż Ciocia Dominika zaprosiła mnie z Kubą i mamą na zakończenie lata do Bartąga. Jak dostaliśmy oficjalne zaproszenie to pojechaliśmy. A tam - mnóstwo dzieci (takich maluszków - byłem najstarszy, pomagałem Cioci), arbuzy do jedzenia plus inne smakołyki i super plac zabaw. Wybawiłem się razem z Kubą, że ho ho. I robiłem super bańki, którymi maluszki były zachwycone. Zakończenie lata uważam za bardzo udane, mogę czekać juz na jesień.

A to kilka zdjęć, które mama zrobiła w tak zwanej wolnej chwili.

Grześ Grzes i ptak

braciszkowie

Kuba

w kółko

bańka

 

A oto moja szalona (tak pozytywnie) Ciocia Dominika, która była sprawczynią całej imprezy. Dzięki Ciociu za miłe popołudnie. Kiedyś wpadniemy do Ciebie do księgarni.

Ciocia Dominika

A nie wiedzieliście, że Ciocia prowadzi super księgarenkę....błąd. Jak tylko Ją odwiedziny to wszystko napiszę. Musicie wiedzieć gdzie trafić po extra lekturę dla dzieci.

 

pozdrawiam jeszcze letnio

Grześ

środa, 18 września 2013, ja-olsztyn32
Tagi: oto cały JA

Polecane wpisy

Komentarze
2013/09/18 19:56:51
Grzesiek! Wyglądasz jak dorosły!
1% małe zdjęcie