Blog > Komentarze do wpisu
Pożegnanie lata

Witajcie Kochani!

Za oknem coraz zimniej, mama każe nam chodzić już w kurtkach i pewnie niedługi kupi nam buty zimowe. Nie lubię takiej pogody. Ale staram się znaleĽć plusy takowej - kolorowe li¶cie, kałuże do skakania, ludziki z kasztanów i żołędzi. Jednak zanim nastanie jesień, trzeba było pożegnać lato.

Mama ma koleżankę - porównywanie szalona jak moja rodzicielka. I otóż Ciocia Dominika zaprosiła mnie z Kub± i mam± na zakończenie lata do Bart±ga. Jak dostali¶my oficjalne zaproszenie to pojechali¶my. A tam - mnóstwo dzieci (takich maluszków - byłem najstarszy, pomagałem Cioci), arbuzy do jedzenia plus inne smakołyki i super plac zabaw. Wybawiłem się razem z Kub±, że ho ho. I robiłem super bańki, którymi maluszki były zachwycone. Zakończenie lata uważam za bardzo udane, mogę czekać juz na jesień.

A to kilka zdjęć, które mama zrobiła w tak zwanej wolnej chwili.

Grze¶ Grzes i ptak

braciszkowie

Kuba

w kółko

bańka

 

A oto moja szalona (tak pozytywnie) Ciocia Dominika, która była sprawczyni± całej imprezy. Dzięki Ciociu za miłe popołudnie. Kiedy¶ wpadniemy do Ciebie do księgarni.

Ciocia Dominika

A nie wiedzieli¶cie, że Ciocia prowadzi super księgarenkę....bł±d. Jak tylko J± odwiedziny to wszystko napiszę. Musicie wiedzieć gdzie trafić po extra lekturę dla dzieci.

 

pozdrawiam jeszcze letnio

Grze¶

¶roda, 18 wrze¶nia 2013, ja-olsztyn32
Tagi: oto cały JA

Polecane wpisy

  • Droga do szkoły

    Witajcie Kochani! Na pewno pamiętacie moj± drogę do szkoły, a wła¶ciwie jej brak. My¶leli¶cie pewnie, że tak już zostanie - otóż nie. Okazało się, że u nas wiel

  • Dzień Elfa

    Witajcie Kochani! Wczoraj obchodzili¶my Dzień Elfa czyli piękny dzień wszystkich dzieci afatycznych. (https://web.facebook.com/RazemRozkodujmyAfazje/)

  • Uczniak kończy 7 lat

    Witajcie Kochani! Kuba wczoraj skończył 7 lat, ale mam starego brata, co ? :) Z tej okazji w szkole były cukierki, 2x od¶piewane 100 lat (raz po angielsku) i

Komentarze
2013/09/18 19:56:51
Grzesiek! Wygl±dasz jak dorosły!
1% małe zdjęcie