Blog > Komentarze do wpisu
Kuba - mój młodszy brat

Witajcie Kochani!

Chciałem się pochwalić, że już 3 lata jestem starszym bratem. Właśnie dzisiaj Kuba ma urodziny! Juz go wycałowałem na maxa. Trochę się bronił, ale jak ma się takie święto to buziaki trzeba przyjmować.

Bycie starszym bratem to obowiązki, ale i przyjemności. Ostatnio nauczyłem go np. obsługi tableta. Teraz Młody sam sobie umie włączyć youtube i oglądać bajki w necie. Nie będę Wam mówił co rodzice o tym myslą, bo to się chyba nie nadaje do publikacji:).

Kuba robi to samo co ja - jak ja jem kotlety, Kuba też; uwielbiam pomidorową - braciszek też polubił. Mam swój plecak do szkoły, Kuba też musiał dostać, nie mówię już o kredkach czy innych przyborach piśmienniczych. No cóż - jestem wzorem i bohaterem dla brata. Ale tak to chyba juz jest z młodszym rodzeństwem.

Nie mówię, że Kuba jest zawsze grzeczny jak aniołek. Ale stara się. A jak robi coś źle to mu tłumaczę i Młody obiecuje poprawę.

A oto kilka naszych wspólnych zdjęć. Prawda, że ślicznie wyglądamy ?!

bracia

bracia

bracia

bracia

bracia

bracia

bracia

bracia

 

 

Wszystkiego najlepszego Kubusiu! Jesteś moim najukochańszym braciszkiem!!!!

tort

 

pozdrawiam

starszy brat Grześ

czwartek, 19 września 2013, ja-olsztyn32
Tagi: oto cały JA

Polecane wpisy

  • Droga do szkoły

    Witajcie Kochani! Na pewno pamiętacie moją drogę do szkoły, a właściwie jej brak. Myśleliście pewnie, że tak już zostanie - otóż nie. Okazało się, że u nas wiel

  • Dzień Elfa

    Witajcie Kochani! Wczoraj obchodziliśmy Dzień Elfa czyli piękny dzień wszystkich dzieci afatycznych. (https://web.facebook.com/RazemRozkodujmyAfazje/)

  • Uczniak kończy 7 lat

    Witajcie Kochani! Kuba wczoraj skończył 7 lat, ale mam starego brata, co ? :) Z tej okazji w szkole były cukierki, 2x odśpiewane 100 lat (raz po angielsku) i

Komentarze
2013/09/19 09:56:29
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)
1% małe zdjęcie